Vyjadri svoj názor v ankete a vyhraj jednu z cien

Súťaž ukončená
20-Dec-2020
...

Cenyhermes.sk

Webové

Dajte hlas inštitúcii, s ktorou máte najlepšie skúsenosti v oblasti komunikácie a VYHRAJTE výnimočný pobyt v historickom Grandhoteli **** v Starom Smokovci alebo nový Hyundai Tucson na týždeň s plnou nádržou.
Výhercov vyžrebujeme po ukončení hlasovania verejnosti. Výsledky hlasovania budú zverejnené na slávnostnom odovzdávaní cien Hermes Komunikátor roka už 21. januára 2021.
(pozn.: pod pojmom komunikácia treba rozumieť jednak vašu skúsenosť pri osobnom alebo telefonickom kontakte so spoločnosťou, ale aj to, ako sa spoločnosť prezentuje v médiách)
Hlasovanie je obmedzené na jednu e-mailovú adresu pre každú kategóriu raz za 24 hodín. Svoj hlas môžete dať ktorejkoľvek inštitúcii v uvedených kategóriách. Vyhodnocovať budeme víťaznú inštitúciu za každú kategóriu samostatne a za všetky kategórie spolu.
Hlasovanie potrvá od 20. novembra do 20. decembra 2020.
Výnimočný pobyt v historickom Grandhoteli**** v Starom Smokovci pre 2 osoby na 2 noci s raňajkami a vstupom do wellness do hlasovania venovala spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s.
Automobil Hyundai Tucson na týždeň s plnou nádržou venovala spoločnosť Hyundai.

V prípade, že si želáte dostávať informácie o vyžrebovaných výhercoch zo súťaží, do ktorých ste sa zapojili, nastavte si túto možnosť v notifikáciach: TU

Nastavte si notifikáciu: "Keď je súťaž vyhodnotená" na ON a stlačte tlačidlo POTVRĎ.

Mohlo by vás zaujímať

Koniec súťaže
31-Oct-2021
...

Vyhrajte ceny v celkovej hodnote 1500€

Veselá paradajka zo Žitného ostrova

Koniec súťaže
o 3 dni
...

Zasúťažte si o bomba ceny v štýle Jamesa Bonda

Cinemacity_sk

Koniec súťaže
dnes
...

Hraj o ceny od Dermacolu

Dermacol CZ & SK